Sporsepeti Hakkında

Sporsepeti Bilişim Teknolojileri, spor ve dijital teknolojileri bir araya getirerek yenilikçi çözümler sunan bir spor teknoloji firmasıdır. 

SportsFly markamızla Spor Yönetimini; Spor Kulüpleri, Spor İşletmeleri ve Spor Okulları alanında dijitalleştirmekte kararlıyız. 

Spor alanında dijital bilgi kütüphanemiz Spor Kütüphanesi markamızla 50+ spor branşıyla Spor ve Sağlıklı yaşam alanında en güncel bilgileri paylaşmaktayız. 

Spor endüstrisinin dijitalleşmesini odağımıza aldığımız Dijital Çözümlerimizle ise sektörü geleneksel iletişim ve pazarlama kanallarından dijital spor iletişimi/ spor pazarlaması faaliyetlerine taşıyarak zamandan ve finanstan tasarruf sağlatmayı hedeflemekteyiz.

2019 yılında Dijital Ar-Ge faaliyetlerine başlanılan 2023 yılında kurulan firmamız, Spor Bilimleri alanında hem akademik hem de saha deneyimli ekibimizle spor dünyasındaki ihtiyaçları modern teknoloji ile birleştirerek benzersiz deneyimler yaratmakta kararlıyız.


Sporsepeti Bilişim Teknolojileri olarak, spor tutkunlarına benzersiz ve etkileyici deneyimler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojinin gücünü kullanarak sporunuzu daha da ileri taşımanıza sürdürülebilir bir spor topluluğu oluşturmanıza yardımcı olmak bizim önceliğimizdir.

Misyon

Misyonumuz, spor tutkunlarının yaşamlarını daha sağlıklı ve aktif hale getirmek, teknoloji aracılığıyla spor deneyimini zenginleştirmek ve inovasyonla sektörde öncü bir konum elde etmektir.

Vizyon

Vizyonumuz, müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak onların spor deneyimini dönüştürmek ve spor teknolojilerinde öncü bir marka olmaktır.

Değerlerimiz

Bizi yakından tanıyın, dijital çözümlerle sporu daha da keşfedin.

Partner Memnuniyeti

Partner Memnuniyeti

Partnerlerimizin sektörel ihtiyaçlarına odaklanarak, onların beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

İnovasyon

İnovasyon

Sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirme ve sektörde öncü olma konusunda kararlıyız.

Takım Çalışması

Takım Çalışması

Birbirimize destek olma, iş birliği yapma ve birlikte başarıya ulaşma konusundaki inancımızı koruyoruz.

Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Yenilikçi çözümler, etkileyici içerikler ve interaktif deneyimlerle spor sektöründe yeni bir yolculuğa başlamak için SporSepeti'nin dijital dünyasına hemen göz at!