SportsFly

SportsFly ile Özelleşin

Üye Yönetimi
Üye Veri Depolama
Sadakat Yönetimi
Raporlama, Analiz ve Dökümanlar
Yoklama Sistemi
Eğitmen/Personel Yönetimi
Üye Ödeme Yönetimi**(Yakında)

SportsFly

Eğitmenlerin performansını izlemek için katılım istatistikleri, üye geri bildirimleri ve diğer verileri kullanabilirsiniz. Bu veriler, eğitmenlerin antrenmanlardaki katkılarını değerlendirmenize yardımcı olur.

Eğitmenleri belirli antrenmanlara atamak için SportsFly'ın Eğitmen / Personel Yönetimi özelliğini kullanabilirsiniz. Hangi eğitmenin hangi antrenman ve üye ile ilgileneceğini belirleyebilirsiniz.

Antrenör / Personel Yönetimi, eğitmenlerinizi ve personelinizi etkin bir şekilde yönetmek için kullanılan bir özelliktir. Bu, spor işletmenizin daha düzenli çalışmasını sağlar ve üye deneyimini geliştirir.

Kullanıcı dostu bir arayüzle işlem yapmak son derece kolaydır. Bu sebeple antrenörler SportsFly’ı kullanarak üye yoklamalarını hızlıca alabilirler.

Üyelerinizi daha iyi izlemek ve planlamak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Yoklama Sistemi, üyelerin daha iyi izlenmesini sağlar, katılım verilerini raporlar ve eksik katılımcıları hızlıca belirlemenize yardımcı olur. Bu da antrenmanların daha düzenli ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Üyelerin yoklaması alınırken, antrenmanlara katıldıklarında veya katılmadıklarında işaretlenirler.

Sistem, bu bilgileri etkinlik yöneticilerine sunar.

Spor yazılımı içerisinde yer alan “Yoklama Sistemi”, üyelerin antrenmanlara katılımını izlemek ve kayıt altına almak için kullanılan güçlü bir araçtır. Üyeler antrenmanlara geldiklerinde veya gelmediklerinde sisteme işaretlenirler.

Raporlama ve Analiz özelliği, spor işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir raporlar oluşturmalarına olanak tanır.

Örneğin; Üye Raporları, Ödeme Raporları, Antrenman Raporları, Ebeveyn Raporları oluşturabilirsiniz.

SportsFly'ın raporlama ve dokümanlar özelliği spor tesisleri, spor kulüpleri ve tüm spor işletmeleri tarafından kullanılabilir. Spor yazılım ürünü SportsFly’ı bugüb kullanmaya başlayın, işletmenizi optimize etmeye başlayın.

 • Daha iyi kararlar verme: Rapor, analiz ve dökümanlar spor işletmenizin verilere dayalı kararlar vermesine yardımcı olur ve iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.
 • İş verimliliğini artırma: Raporlar ve analizler, iş yerinizdeki operasyonlarını optimize etmenize yardımcı olur.
 • Üye deneyimini iyileştirme: Raporlar ve analizler, üyelerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamanıza ve onlara daha iyi hizmetler sunabilmenize yardımcı olur.

SportsFly'ın raporlama ve analiz özelliği, spor işletmelerinin performanslarını ve verimliliklerini ölçmek için kullanabilecekleri bir özelliktir. Spor yazılımı SportsFly ile işinizi dijitale taşıyın!

Üye sadakati, spor işletmeleri için son derece önemlidir. Bunun birkaç nedeni ise:

 • Sadakatli üyeler, daha fazla yatırım yaparlar. Bu, işletmenizin gelirini artırmasına yardımcı olur.
 • Üye memnuniyeti işletmenin itibarını ve marka değerini artırmasına yardımcı olur.
 • Sadakatli üyeler, işletmeden daha az ayrılma olasılığına sahiptir. Bu, işletmenin maliyetlerini düşürmesine ve karlılığını artırmasına yardımcı olur.

İşte SportsFly'ı kullanarak üyelerinize sadakat yönetimi sağlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Üyelerinizi ödüllendirin: Üyelerinize, düzenlenli antrenmanlara katıldıkları için puan veya ödül vererek onları keyiflendirin.
 • Üyelerinizle iletişim kurun: Üyelerinizle düzenli olarak iletişim kurarak onları bilgilendirin ve onlara özel teklifler sunun.
 • Üyelerinizin geri bildirimlerini alın: Üyelerinizden geri bildirim alarak sadakat programınızı iyileştirebilirsiniz.

Bu ipuçlarını takip ederek, üyelerinize daha iyi bir sadakat yönetimi deneyimi sağlayabilirsiniz.

SportsFly sadakat yönetimi çözümü, spor kulüpleri ve organizasyonları için aşağıdaki faydaları sunar:

 • Üye sadakatini artırın: SportsFly, kulüplerin üyelere özelleştirilmiş deneyimler sunarak sadakatlerini artırmalarına yardımcı olur.
 • Üye etkileşimlerini artırın: SportsFly, spor işletmelerinin üyelerle iletişim kurmasına ve etkileşim kurmasına yardımcı olur.
 • Üye verilerini toplayın ve analiz edin: SportsFly, kulüplerin ve spor işletmelerinin üye verilerini toplamaları ve analiz etmeleri için araçlar sağlar. Bu, işletmelerin üye ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına ve onlara daha ilgili programlar sunmalarına yardımcı olur.

SportsFly üye veri depolama çözümü, düzenli olarak yedeklenir. Bu, herhangi bir veri kaybı durumunda verilerin kurtarılmasını sağlar.

SportsFly üye veri depolama çözümü, spor kulüplerin, spor tesislerinin ve tüm spor işletmelerinin ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir. İşletmelerin, üye sayısı yükseldikçe çözümü kolayca genişletebilirler.

Sizlerin gizliliği ve veri güvenliği bizim için en büyük önceliktir. 

SportsFly olarak, üye verilerini en yüksek güvenlik standartlarına uygun bir şekilde depoluyoruz. Bilgi güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için sürekli çalışıyor ve üye verilerinin gizliliğini koruma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bilgi talepleriniz veya sorularınız için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üye verileri, ad ve soyadı, iletişim bilgileri (e-posta, telefon numarası), spor tercihleri, ödeme bilgileri gibi bilgileri içerebilir. Bu bilgiler yalnızca gerekli olduğu durumlarda ve izin alınarak kullanılır.

SportsFly, spor kulüpleri ve işletmeleri için güvenli ve güvenilir bir üye veri depolama çözümü sunar. Bu çözüm, spor işletmelerinin üye bilgilerini güvenli bir şekilde depolamalarına ve yönetmelerine yardımcı olur.

Üye verileri, yetkisiz erişime karşı korunmak için modern güvenlik önlemleri kullanılarak yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Veri güvenliği ve gizliliği, yasal düzenlemelere karşı tam uyum içinde korunur.

Üye verileri;

 • Spor programlarını yönetmek,
 • Üyelerinize hızlı randevu ayarlama,
 •  İletişim hizmeti sunma,
 • Ödeme adımlarını kolaylıkla işleme koyma,
 • Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlama amacıyla depolanır.

Üye yönetimi sistemi, SportsFly yazılımının içerisinde yer alan bir özelliktir ve web tabanlı bir sistemdir. Kurulum ve entegrasyon için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Spor yazılımı SportsFly sayfasında yer alan “Üye Ol” adımından bir hesap oluşturun.
 2. Sisteme giriş yapın.
 3. Sisteme gerekli bilgileri girin.
 4. Sistemi, mevcut işletmeniz ile kullanmaya başlayın.


SportsFly üye yönetimi sistemi, spor işletmelerinin kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerini sağlayan çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Bu özelleştirmeler, aşağıdakileri içerebilir:

 • Kullanıcı arayüzü: Spor işletmeleri, kullanıcı arayüzünü kendi markalarına ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.
 • Raporlar: Spor işletmeleri, kendi ihtiyaçlarına göre raporlar oluşturabilir.
 • İş akışları: Spor işletmeleri, üyelik sürecini kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.

Bir spor kulübü veya spor organizasyonu, SportsFly'ı kullanarak üye bilgilerini yönetebilir ve üyelerle iletişim kurabilir.

SportsFly'in Üye Yönetimi özelliği, spor yazılım deneyimini daha etkili ve verimli hale getirir. Üyelerinizin katılımını artırırken, onlara daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmanızı sağlar.

Spor yazılım ürünü SportsFly içerisinde yer alan üye yönetimi sistemi, web tabanlı bir sistemdir. 

Spor işletmeleri, sisteme erişmek için bir web tarayıcısı kullanabilir. Sistemimiz, spor işletmelerine üye bilgilerini yönetmek, üyelerle iletişim kurmak ve üyelik programları oluşturmak için bir dizi araç ve özellik sunar.

SportsFly üye yönetim yazılımı, spor işletmeleri, spor kulüpleri ve spor okulları için kapsamlı bir üye yönetim çözümüdür. 

Üye Yönetimi; üyelerinizi kayıt etmeyi, üye programları oluşturmayı ve üyelerinizle e-posta ve sms yoluyla iletişim kurmanızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

{ "_id": "64b27d4df661e4c196810ca8", "link": "uye-yonetimi", "title": "Üye Yönetimi", "form_content": "

SportsFly, Üye Yönetimi özelliği, spor işletmenizin ve üyelerinizin daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlar. Bu kapsamlı özellik, spor yazılımı deneyiminizi daha etkili hale getirir. 

Üye Yönetimi özelliği, spor işletmenizin operasyonlarını daha düzenli bir şekilde yönetmenize yardımcı olurken, üyelerinize daha fazla kolaylık ve erişim sunar.

", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/planning.png", "description": "SportsFly, Üye Yönetimi özelliği sayesinde, spor işletmenizin ve üyelerinizin daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlar. Bu kapsamlı özellik, spor yazılımı deneyiminizi daha etkili hale getirir. ", "_createDate": "2023-07-15T05:04:45Z", "_languageId": 1, "form_title": "Üye Yönetimi: SportsFly’ın Güçlü Aracı", "_updateDate": "2023-12-27T08:06:38.667Z", "top_description": "Dijital üye kaydı, feragatler, raporlama, sıralama ve katılım takibi; her yerden, her zaman erişilebilir.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/uye-yonetimi.webp", "meta_description": "Spor yönetim yazılımı Sportsfly ile spor üyelerinizi optimize edin, zirveye çıkın. Üye yönetimi özelliği ile operasyonel işlemlerinizi en aza indirin.", "feature_content_connection": [ { "_id": "64b280faf661e4c196810d5e", "title": "Kişiselleştirilmiş Üye Profili", "content": "

Her üye için benzersiz bir profil oluşturun. Üyelerinizin kişisel bilgilerini, spor tercihlerini, programlarını, ödemelerini ve daha fazlasını takip edin.

", "feature": "64b27d4df661e4c196810ca8", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/kapsamli-yonetim-ve-planlama(2).webp", "_createDate": "2023-07-15T11:20:26.214Z", "_languageId": 1, "sorting": 1, "_updateDate": "2023-09-29T12:03:54.147Z" }, { "_id": "64b2810ff661e4c196810d68", "title": "Üyeleri Takip Etme", "feature": "64b27d4df661e4c196810ca8", "content": "

Üyelerinizin spora katılımını izleyin ve hangi antrenmanlara katıldıklarını görün.

", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/odeme-ve-finans-yonetimi(2).webp", "_createDate": "2023-07-15T11:20:47.845Z", "_languageId": 1, "sorting": 2, "_updateDate": "2023-09-29T12:04:05.545Z" }, { "_id": "64b2812bf661e4c196810d70", "title": "Spor Programlarını Yönetin", "content": "

Üyelerinizin özel derslerini kolayca planlayın, düzenleyin ve takip edin. Üyelerinizin rezervasyonlarını ve derslere katılımını izleyin.

", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(2).webp", "feature": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_createDate": "2023-07-15T11:21:15.644Z", "_languageId": 1, "sorting": 3, "_updateDate": "2023-09-29T12:04:21.49Z" }, { "_id": "64b28835f661e4c196810e55", "title": "İletişim Kolaylığı", "feature": "64b27d4df661e4c196810ca8", "content": "

Üyelerinizle doğrudan iletişim kurun. E-posta veya mesajlaşma aracılığıyla antrenmanlar hakkında bilgi verin ve soruları yanıtlayarak özel bildirimler gönderin.

", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-uye-gelisimi(2).webp", "_createDate": "2023-07-15T11:51:17.339Z", "_languageId": 1, "sorting": 4, "_updateDate": "2023-09-29T12:04:28.909Z" }, { "_id": "64b28845f661e4c196810e5d", "title": "Katılım Raporları", "feature": "64b27d4df661e4c196810ca8", "content": "

Üyelerinizin katılımını ve spor alışkanlıklarını izlemek için raporlar oluşturun. Bu verileri gelecekteki antrenmanları planlamak için kullanın.

", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/raporlama-ve-analitik-veriler(2).webp", "_createDate": "2023-07-15T11:51:33.62Z", "_languageId": 1, "sorting": 5, "_updateDate": "2023-09-29T12:04:44.56Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "651193412f3a3d1da2df5bdd", "answer": "

SportsFly üye yönetim yazılımı, spor işletmeleri, spor kulüpleri ve spor okulları için kapsamlı bir üye yönetim çözümüdür. 

Üye Yönetimi; üyelerinizi kayıt etmeyi, üye programları oluşturmayı ve üyelerinizle e-posta ve sms yoluyla iletişim kurmanızı sağlar.

", "question": "SportsFly Üye Yönetimi Sistemi Neleri Kapsar?", "title": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-25T14:03:45.112Z" }, { "_id": "651193522f3a3d1da2df5bdf", "question": "SportsFly Üye Yönetim Sistemi Nasıl Çalışır?", "answer": "

Spor yazılım ürünü SportsFly içerisinde yer alan üye yönetimi sistemi, web tabanlı bir sistemdir. 

Spor işletmeleri, sisteme erişmek için bir web tarayıcısı kullanabilir. Sistemimiz, spor işletmelerine üye bilgilerini yönetmek, üyelerle iletişim kurmak ve üyelik programları oluşturmak için bir dizi araç ve özellik sunar.

", "title": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-25T14:04:02.052Z" }, { "_id": "6511935f2f3a3d1da2df5be0", "question": "SportsFly Üye Yönetimi Neyi Amaçlar?", "answer": "

Bir spor kulübü veya spor organizasyonu, SportsFly'ı kullanarak üye bilgilerini yönetebilir ve üyelerle iletişim kurabilir.

SportsFly'in Üye Yönetimi özelliği, spor yazılım deneyimini daha etkili ve verimli hale getirir. Üyelerinizin katılımını artırırken, onlara daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmanızı sağlar.

", "title": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-25T14:04:15.076Z" }, { "_id": "651193782f3a3d1da2df5be2", "question": "SportsFly Üye Yönetimi Sistemi Nasıl Özelleştirilebilir?", "answer": "

SportsFly üye yönetimi sistemi, spor işletmelerinin kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerini sağlayan çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Bu özelleştirmeler, aşağıdakileri içerebilir:

 • Kullanıcı arayüzü: Spor işletmeleri, kullanıcı arayüzünü kendi markalarına ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.
 • Raporlar: Spor işletmeleri, kendi ihtiyaçlarına göre raporlar oluşturabilir.
 • İş akışları: Spor işletmeleri, üyelik sürecini kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir.
", "title": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-25T14:04:40.277Z", "_updateDate": "2023-12-27T10:34:22.492Z" }, { "_id": "651193912f3a3d1da2df5be4", "question": "SportsFly Üye Yönetimi Sisteminin Kurulumu Nasıl Yapılır?", "answer": "

Üye yönetimi sistemi, SportsFly yazılımının içerisinde yer alan bir özelliktir ve web tabanlı bir sistemdir. Kurulum ve entegrasyon için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Spor yazılımı SportsFly sayfasında yer alan “Üye Ol” adımından bir hesap oluşturun.
 2. Sisteme giriş yapın.
 3. Sisteme gerekli bilgileri girin.
 4. Sistemi, mevcut işletmeniz ile kullanmaya başlayın.


", "title": "64b27d4df661e4c196810ca8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-25T14:05:05.292Z", "_updateDate": "2023-12-27T10:34:36.483Z" } ] }
{ "_id": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "link": "uye-veri-depolama", "title": "Üye Veri Depolama", "form_content": "

Spor Yönetim yazılımımız SportsFly’ın gelişmiş veri depolama özelliği, spor kulüpleri ve tesislerinin üye bilgilerini düzenlemesini, güncellemesini ve güvende tutmasını kolaylaştırır. Veri güvenliği, esnek arama seçenekleri ve düzenleme yetenekleriyle, üyelerinizle daha iyi bir ilişki kurmanıza yardımcı olur ve yönetim sürecinizi optimize eder.

", "description": "Spor Yönetim yazılımımız SportsFly’ın gelişmiş veri depolama özelliği, spor kulüpleri ve tesislerinin üye bilgilerini düzenlemesini, güncellemesini ve güvende tutmasını kolaylaştırır. ", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/cloud-data.png", "_createDate": "2023-07-15T05:05:02Z", "_languageId": 1, "form_title": "Gelişmiş Üye Veri Depolama Özelliği", "_updateDate": "2023-12-27T08:06:50.627Z", "top_description": "Üyelerin ve öğrencilerin kişisel bilgilerini güvenli bir şekilde saklamalarını ve gerektiğinde erişmelerini sağlayan bir önemli işlevi içerir.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/uye-veri-depolama.webp", "meta_description": "Spor yönetim yazılımı Sportsfly'ın gelişmiş veri depolama özelliği ile tanışın, spor işletmenizin verilerini güvende tutun. Başarıya giden yolda öncü olun.", "feature_content_connection": [ { "_id": "64b28859f661e4c196810e65", "title": "Esnek Veri Arama ve Filtreleme", "feature": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/kapsamli-yonetim-ve-planlama(3).webp", "content": "

SportsFly, verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza olanak tanır. İleri düzeyde arama ve filtreleme seçenekleri sayesinde istediğiniz bilgilere anında erişebilirsiniz. Örneğin, belirli bir tarih aralığındaki üyeleri veya belirli bir üyelik seviyesine sahip üyeleri filtreleyebilirsiniz.

", "_createDate": "2023-07-15T11:51:53.578Z", "_languageId": 1, "sorting": 1.0, "_updateDate": "2023-09-29T12:04:54.65Z" }, { "_id": "64b2886bf661e4c196810e6d", "title": "Veri Düzenleme ve Güncelleme", "feature": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/odeme-ve-finans-yonetimi(3).webp", "content": "

Üye verilerini yönetmek ve güncel tutmak her zaman önemlidir. SportsFly, üyelerin bilgilerini kolayca düzenlemenizi ve güncellemenizi sağlar. Adres değişiklikleri, iletişim bilgileri güncellemeleri veya üyelik seviyesi değişiklikleri gibi herhangi bir değişikliği hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

", "_createDate": "2023-07-15T11:52:11.602Z", "_languageId": 1, "sorting": 2.0, "_updateDate": "2023-09-29T12:05:07.545Z" }, { "_id": "64b2887df661e4c196810e75", "title": "Veri Yedeği ve Geri Alma", "feature": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "content": "

SportsFly, üye verilerinin güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için düzenli yedeklemeler yapar. Veri kaybı durumunda, yedeklemeleri geri yükleyebilir ve kayıpları en aza indirebilirsiniz. Bu özellik, üye verilerinizin her zaman korunduğundan emin olmanızı sağlar.

", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(3).webp", "_createDate": "2023-07-15T11:52:29.749Z", "_languageId": 1, "sorting": 3.0, "_updateDate": "2023-09-29T12:05:14.881Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "65126e4ccb625809f7c359c3", "question": "Spor Yazılımı SportsFly’da Üye Verileri Hangi Amaçlarla Depolanır?", "answer": "

Üye verileri;

 • Spor programlarını yönetmek,
 • Üyelerinize hızlı randevu ayarlama,
 •  İletişim hizmeti sunma,
 • Ödeme adımlarını kolaylıkla işleme koyma,
 • Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlama amacıyla depolanır.
", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:38:20.468Z" }, { "_id": "65126e59cb625809f7c359c5", "question": "SportsFly’da Üye Verileri Ne Kadar Güvende Tutulur?", "answer": "

SportsFly, spor kulüpleri ve işletmeleri için güvenli ve güvenilir bir üye veri depolama çözümü sunar. Bu çözüm, spor işletmelerinin üye bilgilerini güvenli bir şekilde depolamalarına ve yönetmelerine yardımcı olur.

Üye verileri, yetkisiz erişime karşı korunmak için modern güvenlik önlemleri kullanılarak yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Veri güvenliği ve gizliliği, yasal düzenlemelere karşı tam uyum içinde korunur.

", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:38:33.695Z" }, { "_id": "65126e6dcb625809f7c359cc", "question": "Hangi Tür Bilgiler Üye Verileri Olarak Kabul Edilir?", "answer": "

Üye verileri, ad ve soyadı, iletişim bilgileri (e-posta, telefon numarası), spor tercihleri, ödeme bilgileri gibi bilgileri içerebilir. Bu bilgiler yalnızca gerekli olduğu durumlarda ve izin alınarak kullanılır.

", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:38:53.277Z" }, { "_id": "65126e76cb625809f7c359ce", "question": "SportsFly Üye Veri Depolama Çözümü Nasıl Güvenlidir?", "answer": "

Sizlerin gizliliği ve veri güvenliği bizim için en büyük önceliktir. 

SportsFly olarak, üye verilerini en yüksek güvenlik standartlarına uygun bir şekilde depoluyoruz. Bilgi güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için sürekli çalışıyor ve üye verilerinin gizliliğini koruma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bilgi talepleriniz veya sorularınız için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:39:02.369Z" }, { "_id": "65126e81cb625809f7c359cf", "question": "SportsFly Üye Veri Depolama Çözümü Nasıl Ölçeklendirilir?", "answer": "

SportsFly üye veri depolama çözümü, spor kulüplerin, spor tesislerinin ve tüm spor işletmelerinin ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir. İşletmelerin, üye sayısı yükseldikçe çözümü kolayca genişletebilirler.

", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:39:13.341Z" }, { "_id": "65126e8ccb625809f7c359d0", "question": "SportsFly Üye Veri Depolama Çözümü Nasıl Yedeklenir?", "answer": "

SportsFly üye veri depolama çözümü, düzenli olarak yedeklenir. Bu, herhangi bir veri kaybı durumunda verilerin kurtarılmasını sağlar.

", "title": "64b27d5ef661e4c196810cb0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:39:24.276Z" } ] }
{ "_id": "64b27d6df661e4c196810cb8", "link": "sadakat-yonetimi", "title": "Sadakat Yönetimi", "form_content": "

SportsFly ile üyelerinize özel bir deneyim sunmayı taahhüt ediyoruz. Sadakat Yönetimi programımız, spor tutkunu üyelerinizi ödüllendirmek ve antrenman motivasyonu sağlamak, katılımı artırmak için tasarladık.

SportsFly, spor işletmeleri için kapsamlı bir sadakat yönetimi çözümü sunar. Bu çözüm, spor kulüplerin ve spor tesislerinin üyelerine özelleştirilmiş deneyimler sunarak sadakatlerini artırmalarına yardımcı olur.

Spor işletmeleri, spor yazılımı SportsFly'ı kullanarak üyelerine ücretsiz antrenmanlar, indirimli ekipman ve erken erişim gibi ödüller sunarak sadakat yönetimini de sağlayabilir.

", "description": "SportsFly ile üyelerinize özel bir deneyim sunmayı taahhüt ediyoruz. Sadakat Yönetimi programımız, spor tutkunu üyelerinizi ödüllendirmek ve antrenman motivasyonu sağlamak, katılımı artırmak için tasarladık.", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/loyal-customer.png", "_createDate": "2023-07-15T11:05:17.592Z", "_languageId": 1, "form_title": "Spor Tutkunu Üyelerinize Özel Sadakat Yönetimi", "_updateDate": "2023-12-27T08:07:00.98Z", "top_description": "Üyelerinizin ve öğrencilerinizin spor işletmenize olan bağlılığını artırmak için kullanılan stratejileri izlemek ve değerlendirmek amacıyla üye verilerini analiz etme yeteneği sunar.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/sadakat-yonetimi.webp", "meta_description": "Spor yönetim yazılımı Sportsfly spor üyelerinize özel sadakat yönetimi özelliği sayesinde özelleştirilmiş deneyimler sunar. Üyelerinizin sadakatini artırın. ", "feature_content_connection": [ { "_id": "65126ed8cb625809f7c359d4", "title": "Sadakat Puanları ve Ödüller", "feature": "64b27d6df661e4c196810cb8", "content": "

Üyeleriniz antrenmanlara katıldığında veya arkadaşlarını davet ettiğinde, sadakat puanları kazanabilir. Bu puanlar, ücretsiz antrenmanlara katılma, indirimler ve özel spor ürünleri gibi ödül olabilir.

", "sorting": 1, "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:40:40.282Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/kapsamli-yonetim-ve-planlama(4).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:05:24.481Z" }, { "_id": "65126ef5cb625809f7c359d6", "title": "Özel Antrenmanlar", "content": "

Sadakat programı ile üyelerinize sadece onlara özel düzenlenen antrenmanlar oluşturabilirsiniz. Bu antrenmanlar ile üyeniz deneyimlerini geliştirebilir.

", "sorting": 2, "feature": "64b27d6df661e4c196810cb8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:41:09.112Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/odeme-ve-finans-yonetimi(4).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:05:30.338Z" }, { "_id": "65126f0dcb625809f7c359d8", "title": "Spor Topluluğu", "content": "

Sadakat programı sayesinde üyeleriniz, özel bir spor topluluğuna katılma şansını elde edebilir. Bu topluluk, sporla ilgilenenler arasında deneyimleri ve ipuçlarını paylaşma ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı sunar.

", "feature": "64b27d6df661e4c196810cb8", "sorting": 3, "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:41:33.294Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(4).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:05:36.801Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "65126f24cb625809f7c359d9", "question": "SportsFly Sadakat Yönetimi Çözümünün Faydaları Nelerdir?", "answer": "

SportsFly sadakat yönetimi çözümü, spor kulüpleri ve organizasyonları için aşağıdaki faydaları sunar:

 • Üye sadakatini artırın: SportsFly, kulüplerin üyelere özelleştirilmiş deneyimler sunarak sadakatlerini artırmalarına yardımcı olur.
 • Üye etkileşimlerini artırın: SportsFly, spor işletmelerinin üyelerle iletişim kurmasına ve etkileşim kurmasına yardımcı olur.
 • Üye verilerini toplayın ve analiz edin: SportsFly, kulüplerin ve spor işletmelerinin üye verilerini toplamaları ve analiz etmeleri için araçlar sağlar. Bu, işletmelerin üye ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına ve onlara daha ilgili programlar sunmalarına yardımcı olur.
", "title": "64b27d6df661e4c196810cb8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:41:56.281Z" }, { "_id": "65126f30cb625809f7c359db", "question": "SportsFly’ı Kullanarak Üyelerime Nasıl Sadakat Yönetimi Sağlayabilirim?", "answer": "

İşte SportsFly'ı kullanarak üyelerinize sadakat yönetimi sağlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Üyelerinizi ödüllendirin: Üyelerinize, düzenlenli antrenmanlara katıldıkları için puan veya ödül vererek onları keyiflendirin.
 • Üyelerinizle iletişim kurun: Üyelerinizle düzenli olarak iletişim kurarak onları bilgilendirin ve onlara özel teklifler sunun.
 • Üyelerinizin geri bildirimlerini alın: Üyelerinizden geri bildirim alarak sadakat programınızı iyileştirebilirsiniz.

Bu ipuçlarını takip ederek, üyelerinize daha iyi bir sadakat yönetimi deneyimi sağlayabilirsiniz.

", "title": "64b27d6df661e4c196810cb8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:42:08.432Z", "_updateDate": "2023-09-26T05:42:14.763Z" }, { "_id": "65126f44cb625809f7c359dd", "question": "Üye Sadakati Spor İşletmeleri İçin Neden Önemlidir?", "answer": "

Üye sadakati, spor işletmeleri için son derece önemlidir. Bunun birkaç nedeni ise:

 • Sadakatli üyeler, daha fazla yatırım yaparlar. Bu, işletmenizin gelirini artırmasına yardımcı olur.
 • Üye memnuniyeti işletmenin itibarını ve marka değerini artırmasına yardımcı olur.
 • Sadakatli üyeler, işletmeden daha az ayrılma olasılığına sahiptir. Bu, işletmenin maliyetlerini düşürmesine ve karlılığını artırmasına yardımcı olur.
", "title": "64b27d6df661e4c196810cb8", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:42:28.383Z", "_updateDate": "2023-11-10T06:28:03.849Z" } ] }
{ "_id": "64b27d7af661e4c196810cbf", "title": "Raporlama, Analiz ve Dökümanlar", "link": "raporlama-analiz-ve-dokumanlar", "form_content": "

Spor işletmenizi optimize etmek ve daha başarılı antrenmanlar düzenlemek için verilere dayalı bir yaklaşım benimseyin.

Spor yazılımı SportsFly'ın güçlü raporlama özelliği üye katılım istatistiklerini, gelir raporlarını ve üye geri bildirimleri gibi birçok analizleri kapsar. Spor işletmenizi verilere dayalı kararlarla yönlendirin ve başarıya giden yolda daha emin adımlarla ilerleyin.

", "description": "Spor işletmenizi optimize etmek ve daha başarılı antrenmanlar düzenlemek için verilere dayalı bir yaklaşım benimseyin.", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/report.png", "_createDate": "2023-07-15T11:05:30.864Z", "_languageId": 1, "form_title": "Verilere Dayalı Kararlarla Daha İyi Spor Yönetimi", "_updateDate": "2023-12-27T08:07:10.152Z", "top_description": "Spor işletmenizin verilerini detaylı bir şekilde inceleme ve bu verilerden elde edilen bilgileri raporlar halinde sunma imkanı sağlar, böylece spor işletmeleri üye davranışlarını daha iyi anlayabilir ve stratejilerini geliştirebilirler.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/raporlama.webp", "meta_description": "Spor yazılımı SportsFly'ın güçlü raporlama özelliği üye katılım istatistiklerini, gelir raporlarını ve üye geri bildirimleri gibi birçok analizleri kapsar. ", "feature_content_connection": [ { "_id": "65126fa7cb625809f7c359e5", "title": "Genel Raporlar", "sorting": 1, "feature": "64b27d7af661e4c196810cbf", "content": "

Üye raporları, satış verileri gibi genel raporlar, spor işletmenizin performansını izlemenize yardımcı olur.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:44:07.306Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/featuresItemImg(13).png", "_updateDate": "2023-09-26T10:18:27.661Z" }, { "_id": "65126fb7cb625809f7c359e6", "title": "Özelleştirilebilir Raporlar", "content": "

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz raporlar, spor işletmenizi daha ayrıntılı incelemenize olanak sunar.

", "sorting": 2, "feature": "64b27d7af661e4c196810cbf", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:44:23.218Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/odeme-ve-finans-yonetimi(5).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:05:46.561Z" }, { "_id": "65126fd6cb625809f7c359e9", "title": "Akıllı Analizler", "feature": "64b27d7af661e4c196810cbf", "sorting": 3, "content": "

Rapor verilerini kullanarak yeni fırsatlar belirleyebileceğiniz akıllı analizler, işletmeniz için yeni pazarlama stratejileri geliştirmenize ve daha iyi üye deneyimleri yaratmanıza yardımcı olur.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:44:54.512Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(5).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:05:53.222Z" }, { "_id": "65126fe8cb625809f7c359ef", "title": "Satış Fırsatlarını Belirleme", "sorting": 4, "feature": "64b27d7af661e4c196810cbf", "content": "

Satış verilerini analiz ederek, potansiyel satış fırsatlarını belirleyebilir ve satış kampanyalarını daha etkili hale getirebilirsiniz.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:45:12.081Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-uye-gelisimi(4).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:00.056Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "6512701dcb625809f7c359f2", "question": "SportsFly'ın Raporlama ve Analiz Özelliği Nedir?", "answer": "

SportsFly'ın raporlama ve analiz özelliği, spor işletmelerinin performanslarını ve verimliliklerini ölçmek için kullanabilecekleri bir özelliktir. Spor yazılımı SportsFly ile işinizi dijitale taşıyın!

", "title": "64b27d7af661e4c196810cbf", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:46:05.119Z" }, { "_id": "65127030cb625809f7c359f6", "question": "SportsFly'ın Raporlama ve Analiz Özelliğinin Avantajları Nelerdir?", "answer": "
 • Daha iyi kararlar verme: Rapor, analiz ve dökümanlar spor işletmenizin verilere dayalı kararlar vermesine yardımcı olur ve iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.
 • İş verimliliğini artırma: Raporlar ve analizler, iş yerinizdeki operasyonlarını optimize etmenize yardımcı olur.
 • Üye deneyimini iyileştirme: Raporlar ve analizler, üyelerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamanıza ve onlara daha iyi hizmetler sunabilmenize yardımcı olur.
", "title": "64b27d7af661e4c196810cbf", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:46:24.049Z" }, { "_id": "6512703bcb625809f7c359f8", "question": "SportsFly'ın Raporlama ve Analiz Özelliğini Kimler Kullanabilir?", "answer": "

SportsFly'ın raporlama ve dokümanlar özelliği spor tesisleri, spor kulüpleri ve tüm spor işletmeleri tarafından kullanılabilir. Spor yazılım ürünü SportsFly’ı bugüb kullanmaya başlayın, işletmenizi optimize etmeye başlayın.

", "title": "64b27d7af661e4c196810cbf", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:46:35.752Z" }, { "_id": "65127046cb625809f7c359fa", "question": "SportsFly İle Hangi Tür Raporlar Oluşturabilirim?", "answer": "

Raporlama ve Analiz özelliği, spor işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir raporlar oluşturmalarına olanak tanır.

Örneğin; Üye Raporları, Ödeme Raporları, Antrenman Raporları, Ebeveyn Raporları oluşturabilirsiniz.

", "title": "64b27d7af661e4c196810cbf", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:46:46.744Z" } ] }
{ "_id": "64b27d87f661e4c196810cc7", "link": "yoklama-sistemi", "title": "Yoklama Sistemi", "form_content": "

Yoklama sistemi, öğrencilerin antrenmana katılıp katılmadığını takip etmek için kullanılan bir araçtır.

Yoklama sistemi, spor okullarının katılım oranlarını izlemelerine yardımcı olur ve öğrencileri antrenmanlara katılmaya teşvik eder.

", "description": "Yoklama sistemi, öğrencilerin antrenmana katılıp katılmadığını takip etmek için kullanılan bir araçtır.", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ballot.png", "_createDate": "2023-07-15T11:05:43.21Z", "_languageId": 1, "form_title": "SportsFly İle Yoklama Sistemi", "_updateDate": "2023-12-27T08:07:23.932Z", "top_description": "Spor Okulunuzdaki öğrencilerinizin katılımını ve devamsızlığını takip etmek için kullanılan bir özelliktir, bu sayede spor okulu yöneticileri öğrenci devam durumlarını kolayca izleyebilirler.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/yoklama-sistemi(2).webp", "meta_description": "Spor yazılımı Sportsfly, etkili yoklama sistemi ile üye takibi yapmanın kolaylığını sunuyor. Yoklama sistemi ile üyelerinizin antrenmanlarını güvenle kontrol edin.", "feature_content_connection": [ { "_id": "65127081cb625809f7c359ff", "title": "Üyeleri Kolayca Yönetin", "feature": "64b27d87f661e4c196810cc7", "content": "

Öğrencilerinizin antrenmalara düzenli ve etkili bir şekilde katılmasını sağlamak için spor yazılımı SportsFly'ın Yoklama Sistemi özelliğini kullanın. Bu özellik, öğrencilerin katılımını daha iyi izlemenize ve yönetmenize yardımcı olur.

", "sorting": 1, "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:47:45.022Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/kapsamli-yonetim-ve-planlama(5).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:06.658Z" }, { "_id": "65127092cb625809f7c35a01", "title": "Anlık Katılım Kontrolü", "sorting": 2, "feature": "64b27d87f661e4c196810cc7", "content": "

Yoklama Sistemi, antrenmalar başladığında anlık katılım kontrolü sağlar. Üyeler, antrenmanlara geldiklerinde hızlıca işaretlenebilirler.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:48:02.056Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/odeme-ve-finans-yonetimi(6).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:13.339Z" }, { "_id": "651270afcb625809f7c35a03", "title": "Katılım Raporları", "content": "

Antrenman sonrası, katılım raporlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu raporlar, üyelerinizin antrenmanlara katılım durumunu gösterir. Bu da sizin takım oluşturma  karar süreçlerinize katkı sağlar.

", "feature": "64b27d87f661e4c196810cc7", "sorting": 3, "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:48:31.383Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(6).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:21.118Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "651270c1cb625809f7c35a0a", "question": "SportsFly Yoklama Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?", "answer": "

Spor yazılımı içerisinde yer alan “Yoklama Sistemi”, üyelerin antrenmanlara katılımını izlemek ve kayıt altına almak için kullanılan güçlü bir araçtır. Üyeler antrenmanlara geldiklerinde veya gelmediklerinde sisteme işaretlenirler.

", "title": "64b27d87f661e4c196810cc7", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:48:49.608Z" }, { "_id": "651270d1cb625809f7c35a0d", "question": "SportsFly’da Üyelerin Yoklaması Nasıl Alınır?", "answer": "

Üyelerin yoklaması alınırken, antrenmanlara katıldıklarında veya katılmadıklarında işaretlenirler.

Sistem, bu bilgileri etkinlik yöneticilerine sunar.

", "title": "64b27d87f661e4c196810cc7", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:49:05.056Z" }, { "_id": "651270dccb625809f7c35a15", "question": "Yoklama Sistemi'nin Avantajları Nelerdir?", "answer": "

Yoklama Sistemi, üyelerin daha iyi izlenmesini sağlar, katılım verilerini raporlar ve eksik katılımcıları hızlıca belirlemenize yardımcı olur. Bu da antrenmanların daha düzenli ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

", "title": "64b27d87f661e4c196810cc7", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:49:16.951Z" }, { "_id": "651270e9cb625809f7c35a17", "question": "Spor İşletmeleri Neden Bu Sistemi Kullanır?", "answer": "

Kullanıcı dostu bir arayüzle işlem yapmak son derece kolaydır. Bu sebeple antrenörler SportsFly’ı kullanarak üye yoklamalarını hızlıca alabilirler.

Üyelerinizi daha iyi izlemek ve planlamak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

", "title": "64b27d87f661e4c196810cc7", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:49:29.702Z" } ] }
{ "_id": "64b27d97f661e4c196810cd0", "title": "Eğitmen/Personel Yönetimi", "link": "egitmenpersonel-yonetimi", "form_content": "

SportsFly'ın eğitmen/personel yönetimi sistemi; işletmelerin, spor okullarının eğitmenlerini ve personellerini etkin bir şekilde yönetmesine yardımcı olur. Bu sistem, işletmelerin eğitmen ve personel bilgilerini depolamak, eğitmen ve personeli antrenmanlarda görevlendirmek ve performansları izlemek için kolay bir yol sağlar. 

SportsFly'ın Eğitmen / Personel Yönetimi özelliği, bu süreci daha kolay ve verimli hale getirir.

", "description": "SportsFly'ın eğitmen/personel yönetimi sistemi; işletmelerin, spor okullarının eğitmenlerini ve personellerini etkin bir şekilde yönetmesine yardımcı olur.", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/team.png", "_createDate": "2023-07-15T11:05:59.392Z", "_languageId": 1, "form_title": "Eğitmen / Personel Yönetimi", "_updateDate": "2023-12-27T08:07:47.959Z", "top_description": "Spor işletmenizdeki eğitmenleri kolayca yönetmenizi sağlayan bir araçtır; bu özellik sayesinde antrenörlerin atamaları, takip edilmeleri ve performansları izlenebilir, spor işletmenizin daha etkili bir şekilde yönetilmesi sağlanabilir.", "background_image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/egitmen-yonetimi.webp", "meta_description": "Dijital spor yönetim yazılımı Sportsfly ile spor işletmenizin eğitmen ve personel yönetimini kolaylıkla yapın, işletmenizi etkili bir şekilde yönetin.", "feature_content_connection": [ { "_id": "65127132cb625809f7c35a20", "title": "Eğitmen Atama", "sorting": 1, "feature": "64b27d97f661e4c196810cd0", "content": "

Hangi eğitmenin hangi antremanla ilgileneceğini belirleyin. Eğitmenleri üyelere atayarak antrenmanların daha düzenli çalışmasını sağlayın.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:50:42.129Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/kapsamli-yonetim-ve-planlama(6).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:27.308Z" }, { "_id": "65127144cb625809f7c35a22", "title": "Eğitmen Takibi", "sorting": 2, "feature": "64b27d97f661e4c196810cd0", "content": "

Eğitmenlerin performansını izleyin. Katılım istatistikleri, üye geri bildirimleri ve diğer verilerle eğitmenlerinizin antrenmanlardaki katkılarını değerlendirin.

", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:51:00.582Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-ebeveyn-iletisimi(7).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:32.668Z" }, { "_id": "65127158cb625809f7c35a28", "title": "Personel Yönetimi", "sorting": 3, "content": "

Üyeleriniz için personel ataması yapın. Görevleri ve sorumlulukları tanımlayın.

", "feature": "64b27d97f661e4c196810cd0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:51:20.487Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/ogrenci-ve-uye-gelisimi(5).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:38.513Z" }, { "_id": "6512716bcb625809f7c35a2a", "title": "İşbirliği ve İletişim", "sorting": 4, "content": "

Eğitmenler, personel ve organizasyon yönetimi arasında sorunsuz iletişim sağlayın. Mesajlaşma ve bildirim araçlarıyla işbirliği yapın.

", "feature": "64b27d97f661e4c196810cd0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:51:39.632Z", "image": "https://storage.acerapps.io/app-1358/raporlama-ve-analitik-veriler(3).webp", "_updateDate": "2023-09-29T12:06:44.138Z" } ], "feature_faq_connection": [ { "_id": "6512717bcb625809f7c35a2b", "question": "Eğitmen / Personel Yönetimi Nedir ve Neden Önemlidir?", "answer": "

Antrenör / Personel Yönetimi, eğitmenlerinizi ve personelinizi etkin bir şekilde yönetmek için kullanılan bir özelliktir. Bu, spor işletmenizin daha düzenli çalışmasını sağlar ve üye deneyimini geliştirir.

", "title": "64b27d97f661e4c196810cd0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:51:55.479Z" }, { "_id": "6512718ccb625809f7c35a2d", "question": "SportsFly’da Eğitmenleri Nasıl Atayabilirim?", "answer": "

Eğitmenleri belirli antrenmanlara atamak için SportsFly'ın Eğitmen / Personel Yönetimi özelliğini kullanabilirsiniz. Hangi eğitmenin hangi antrenman ve üye ile ilgileneceğini belirleyebilirsiniz.

", "title": "64b27d97f661e4c196810cd0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:52:12.216Z" }, { "_id": "65127198cb625809f7c35a2e", "question": "Eğitmenlerin Performansını Nasıl İzleyebilirim?", "answer": "

Eğitmenlerin performansını izlemek için katılım istatistikleri, üye geri bildirimleri ve diğer verileri kullanabilirsiniz. Bu veriler, eğitmenlerin antrenmanlardaki katkılarını değerlendirmenize yardımcı olur.

", "title": "64b27d97f661e4c196810cd0", "_languageId": 1, "_createDate": "2023-09-26T05:52:24.196Z" } ] }
{ "_id": "64b27dacf661e4c196810ce0", "title": "Üye Ödeme Yönetimi**(Yakında)", "link": "uye-odeme-yonetimiyakinda", "form_content": "

Üye Ödeme Yönetimi**(Yakında)

", "description": "Üye Ödeme Yönetimi**(Yakında)", "icon": "https://storage.acerapps.io/app-1358/pricing.png", "_createDate": "2023-07-15T11:06:20.063Z", "_languageId": 1, "isDisabled": true, "_updateDate": "2023-09-27T11:30:46.206Z", "feature_content_connection": [], "feature_faq_connection": [] }